Polska Szkoła Osteopatii (PSO) rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku. Chcąc zapewnić najwyższe standardy nauczania i praktyki osteopatii, nawiązaliśmy współpracę z jedną z najbardziej doświadczonych i jednocześnie elitarnych szkół osteopatii na Świecie, którą jest European School of Osteopathy (ESO) z siedzibą w Anglii. 


 

Polska Szkoła Osteopatii jest wyłącznym przedstawicielem European School of Osteopathy na terenie Polski.

Wartym odnotowania jest fakt, że w maju 2014 odbył się pierwszy egzamin końcowy dla studentów 4 roku, kończący cały cykl 4 letnich studiów.

boxley

 foto:PIERWSZA EDYCJA STUDENTÓW. SIEDZIBA ESO - BOXLEY (ANGLIA)

Miło nam poinformować, że wszyscy studenci PSO zdali egzamin końcowy !!!

Po dopełnieniu końcowych formalności, na uroczystej ceremonii w Anglii otrzymali Oni: Diploma in Osteopaty (International) wydawany przez European School of Osteopathy z siedzibą w Anglii oraz zostali wpisani do listy absolwentów, pierwszej, polskiej edycji szkolenia European School of Osteopathy.

Uroczysta ceremonia wręczenia dyplomów odbyła się podczas corocznego seminarium osteopatycznego w Anglii.

 

foto:PIERWSZA EDYCJA STUDENTÓW. WSPÓLNE ZDJĘCIE (ANGLIA)

Trzeba również podkreślić, że udało się osiągnąć bardzo dobry wynik jeśli chodzi o stosunek liczby studentów, którzy rozpoczęli studia, do liczby studentów, którzy kończą studia. Pierwszą edycję rozpoczęło 18 osób, a kończy 17.

Uważamy to za bardzo duży sukces, świadczący o wysokim poziomie nauczania oferowanym przez European School of Osteopathy.

Patrząc na to, jak rozwijali się nasi studenci w trakcie studiów osteopatii oraz wysoki poziom, który obecnie reprezentują, można z całą pewnością, życzyć polskim pacjentom takich terapeutów i osteopatów.

Doświadczenia wynikające z przeprowadzonej skutecznie, pierwszej edycji osteopatów, dadzą pozytywne owoce i przyczynią się do jeszcze lepszego kształcenia kolejnych edycji szkoły.